blocks
blocks
logo

lokalizacja

back

lokalizacja

Sowińskiego 78 to inwestycja mieszkaniowa położona w miejscu umożliwiającym połączenie wypoczynku w domowym zaciszu i korzystania z udogodnień centrum Szczecina.

Bliskość sklepów, galerii handlowej, dworca PKP (5 minut spacerem) oraz części rekreacyjnej i rozrywkowej miasta (15 minut spacerem na Bulwary) sprawia, że adres Sowińskiego 78 jest idealny zarówno dla rodzin z dziećmi jak i młodych, spontanicznych klientów.

icon Siłownia
850 m
icon Dworzec PKP
850 m
icon Zespół Szkół nr 3
750 m
icon Apteka
300 m
icon Sklep spożywczy
400 m
icon Centrum handlowe
1000 m
icon Szkoła podstawowa
850m
icon Uniwersytet
Szczeciński
600 m
icon Park Pomorzański
750 m

Komunikacja

Punkt Sowińskiego 78 znajduje się w centrum (Nowe Miasto). Jest to miejsce z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej – przystanek tramwajowy oraz autobusowy znajdują się w odległości 190 m od inwestycji oraz 850 m od Dworca Głównego PKP

Bliskość placówek kulturowo-oświatowych

W bliskim sąsiedztwie znajdują się: przedszkole, szkoła podstawowa, szkoły ponadpodstawowe oraz uczelnie wyższe (Uniwersytet Szczeciński oraz Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny)

Tereny Zielone i rozrywka

Zaledwie 15 minut od inwestycji znajdują się Szczecińskie Bulwary. Dopełnieniem okolicznej oferty rekreacyjnej jest oddalony jedynie 15 minut spacerem od inwestycji Park Pomorzański oraz Park imienia Generała Andersa.