blocks
blocks
logo

deweloper

back

deweloper

Za inwestycje odpowiada White Stone Development – ciesząca się uznaniem w Polsce Grupa Kapitałowa, posiadająca solidne podstawy oraz bogate doświadczenie w branży deweloperskiej

Spółkę White Stone Development tworzy grupa doświadczonych specjalistów obecnych w branży deweloperskiej od ponad 20 lat. Nasze umiejętności, wiedza i znajomość rynku, a także świeże spojrzenie i chęć budowania nowej jakości, pozwoliły stworzyć profesjonalną organizację gwarantującą rzetelność i innowacyjność. Oferujemy optymalne rozwiązania spółkom celowym, powołanym do realizacji inwestycji w ramach grupy kapitałowej – taka forma organizacyjna zapewnia profesjonalną obsługę i kontrolę nad realizowanymi projektami oraz podnosi bezpieczeństwo finansowe inwestycji. Nasza działalność wykracza ponad standard deweloperski – patrzymy szerzej i widzimy więcej.

Jesteśmy obecni na rynku od 1995 roku. W pracy zawsze kierowaliśmy się prostym, ale jakże trafnym hasłem BUILD FOR BEING, będącym jednocześnie deklaracją naszych przekonań. Wierzymy, że budując, poprawiamy jakość życia ludzi. Nie skupiamy się na „wciskaniu” betonowych bloków w każdym dostępnym miejscu – zależy nam, aby nasze realizacje doskonale komponowały się z miejskim krajobrazem teraz i w przyszłości, aby służyły nie tylko dzisiejszym, ale także kolejnym pokoleniom.

Dzięki zebranemu przez lata doświadczeniu niezmiennej od lat kadry menadżerów tworzących obecnie White Stone Development, powstało kilkanaście kompleksów apartamentowych o łącznej powierzchni użytkowej ponad 100 000m2 oraz zespół budynków biurowych o użytkowej powierzchni biurowej 36 000 m2.”2. W ostatnich latach rozszerzyliśmy teren swojej działalności deweloperskiej także poza Warszawę.

WHITE STONE
DEVELOPMENT
w liczbach

back
Ponad 20 lat

doświadczenia na rynku

2000

oddanych do użytku mieszkań

back
73

budynki mieszkalne

8

zrealizowanych budynków komercyjnych

back
35 000 M2

oddanej do użytku powierzchni użytkowej w budynkach biurowych